Toplu Yemek Hizmeti ve Organizasyonu

Toplu yemek hizmeti ve organizasyonu konusunda ilk kuralımız sağlıktır. Bu nedenle sağlıklı yaşamın vazgeçilmez kurallarının başında tükettiğimiz gıdaların sağlıklı olması gelmektedir. Bu sebeple tüketilen gıdaların hijyenik ortamlarda organik ürünlerle üretilmesi gerekmektedir. Toplu yemek hizmeti, firmaların yada çalışanların en leziz yemekleri en kaliteli şekilde talep etmesiyle ortaya çıkmıştır. Bereketli Sofra olarak ürün hazırlarken hijyeni 1. önceliğimiz olarak görüyoruz. Bununla birlikte tüm ürünlerimizde organik bileşenler kullanmaya özen ve dikkat gösteriyoruz.

Bereketli Sofra olarak lezzete ve kaliteye her zaman öncelik veriyoruz. Son yıllarda toplu yemek hizmetleri gelişim ve büyüme göstermiştir. Uygun maliyeti sebebiyle oldukça yaygınlaşmış ve benimsenmiştir. Ve toplu yemek hizmeti genel olarak catering hizmeti diye bilinmektedir. Toplu yemek hizmeti, ufak yada büyük firmalar fark etmeden çalışan personel ve işverenlerin yemek ihtiyaçlarını karşılayan bir hizmettir. Bundan dolayı aynı şekilde toplu organizasyonlarda düğün, nişan, doğum günü ve parti gibi toplu etkinliklerde de çokca tercih edilmektedir.

Belge ve Sertifikalarımız

Kurumsal yapımızı güçlendirmek ve siz kıymetli müşterilerimize daha kaliteli toplu yemek hizmeti verebilmek için edindiğimiz belge ve sertifikalarımızı inceleyebilirsiniz.

toplu yemek hizmeti

Toplu Yemek Hizmetlerimiz

Özel günlerinizin en önemli unsurlardından olan yemek, sizin için soru işareti olmasın. Lezzetli ve organik yemeklerimizle misafir, eş ve arkadaşlarınızın damaklarında özel gününüzün lezzeti hatıra olarak kalsın. Başarılı bir toplu yemek hizmeti gerektiren düğün, nişan, davet, parti, mevlüt ve doğum günü gibi özel günler sizi temsil için büyük önem taşımaktadır. İkram edilecek yemeklerin lezzetli ve sağlıklı olması sizin ve davetlilerinizin beklentilerini tam anlamıyla karşılamalıdır. Bereketli Sofra olarak tecrübemizle hem sizi hemde konuklarınızı mutlu etmek için elimizden gelenin fazlasını sunacağız.

Bereketli Sofra’nın Lezzetli Yemekleri

Lezzetli ve organik ev yapımı yemeklerimiz misafirlerinizi lezzetleriyle mest edecek. Sizin için önemli olan o özel gün yemeklerimizle daha da anlamlı olsun. Özel günlerinize yemeklerimizle ekstra anlam ve tad katın. Toplu yemek hizmeti için hemen bize yazabilir yada iletişim numaralarımızdan bizleri arayabilirsiniz.

Pilav Çeşitleri

Pirinç Pilavı
Bulgur Pilavı
Türkmen Pilavı

Etli Yemekler

Et Sote
Kavurma
Tavuk Sote

Sulu Yemekler

Kuru Fasulye
Nohut
Taze Fasulye

Çorba Çeşitleri

Mercimek Çorbası
Yayla Çorbası
Tarhana Çorbası

Salata Çeşitleri

Kereviz Salatası
Çerkez Tavuğu Salatası
Sebzeli Salatalar
Bulgur Salatası
Şehriye Salatası
Pirinç Salatası
Makarna Salatası
Amarikan Salatası
Kısır
Mercimek Köftesi
Patates Salatası
Bogrulce Salatası
Yeşil Mercimek Salatası

Tatlılar

Kakaolu Kurabiye
Şekilli Kurabiyeler
Doğum Günü Kurabiyeleri
Un Kurabiyeleri
Peynirli Kekler
Ev Baklavası
Cheesecake
Trileçe Çeşitleri
Şerbetli Kurabiyeler
Kadayıf Sarması
Kadayıf Tatlısı
Sütlü Tatlılar
Un Helvası

Dolma Çeşitleri

Etli Yaprak Sarma
Beyaz Lahana
Karalahana
Biber Dolması
Prasa Dolması
Kuru Patlıcan Biber Dolması

Zeytin Yağlılar

Yaprak Sarma
Beyaz Lahana
Biber Dolması
Kuru Patlıcan Dolması

Börek Çeşitleri

Yöresel Kömbeler
Yöresel Çörekler
Boşnak Börekleri
Çarşaf Börekleri
Paçanga Böreği
Sigara Böreği
Muska Böreği
Tepsi Böreği
Çıtır Börekler
Atıştırmalık Börekler
Kişiye Özel Börekler

+ Yeşil mercimekli boşnak börekleri ve sade börekler yapılmaktadır.
+ Böreklerimizin peynirleri, tereyağları ve cevizleri köyümüzün mahsülüdür.

+ Ev açması tüm börek çeşitleri yapılmaktadır.
+ Yemek listemiz tamamen müşteri isteği doğrultusunda şekillenmektedir.

Toplu Yemek Hizmeti ve Merak Ettikleriniz

Bizimle ilgili merak ettiklerinizi detaylı öğrenmek için hakkımızda sayfamızı, fiyat teklifleri için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz. WhatsApp ile toplu yemek hizmeti hakkında daha hızlı cevap alabilirsiniz. Anlık dönüş almak için WhatsApp bağlantısı ile bizimle hızlıca iletişim kurabilirsiniz. Son olarak toplu yemek hizmeti Sarıyer ve çevre ilçelere verilmektedir.